سلام ،به حساب کاربری خود وارد شوید
ثبت نام کنید
قوانین و مقررات فروشگاه

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی ارکید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی ارکید تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

شرایط برگشت کالا

هرگونه نقص و عيب فني کالا، بايد در مدت 48 ساعت پس از دريافت كالا حتي در روزهاي تعطيل از طريق تلفن 38-32459035 -041 با واحد فروش فروشگاه اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و در صورت اثبات نقص، جايگزين گردد. بديهي است پس از  48 ساعت هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست.

خریدار به مدت 3 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه بسته بندی کالایی باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد. لازم به ذکر است هزینه حمل و نقل توسط باربری به عهده خریدار می باشد.

عدم انطباق کالا

عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، در مدت 24 ساعت پس از دريافت كالا حتي در روزهاي تعطيل از طريق تلفن 38-32459035 -041 با واحد فروش فروشگاه اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود. بديهي است عدم اطلاع رسانی پس از 24 ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.

تضمین بازگشت وجه

چنانچه سفارش شما در موعد مقرر ارسال نشود، تمام مبلغ پرداختی تان توسط فروشگاه عودت خواهد شد.

 

تضمین امنیت پرداخت

اطلاعات حساب بانکی شما در سایت بافندگی ارکید دریافت نمی شود، ما مبلغ فاکتور را به سایت بانک ارجاع می دهیم و شما اطلاعات پرداخت خود را در سایت بانک ارائه می کنید که امنیت آن از قبل توسط گواهی امنیتی SSL و تدابیر امنیتی بانک تضمین شده است.

 خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه ارکید، همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، مرسولی ارسالی توسط شرکت حمل و نقل کاملا بیمه می باشد و اعلام شماره بارنامه به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فروشگاه اطلاع داده شود.

 

شما با اطمینان خرید کنید، ما تضمین می کنیم سفارش خود را به موقع و مطابق آنچه که در تصویر و شرح کالا عنوان شده است دریافت خواهید کرد.

ارسال به سراسر کشور
مطابقت محصول با اطلاعات
تضمین ارسال به موقع سفارش
تضمین امنیت خرید
خدمات خریداران
درباره ارکید

بافندگی ناصر صنایع بافندگی ارکید,بافندگی ارکید,بافندگی,ارکید,بافندگی ناصر,بافندگی ناصر سابق,ناصر سابق,نوار ناصر,نوار ناصر سابق,صنایع ناصر سابق,صنایع ارکید,نوار پرده ارکید,نوار پرده ناصر سابق,پرده ارکید,نوار پرده ارکید,ناصر ارکید,ارکید ناصر,ارکید ناصر سابق,سابق ناصر,ناصر,نساجی ناصر,3 نساجی,4 نساجی,2 نساجی,پاپپیون نساجی,نوار سوزنی,صادراتی نفیس,سپید پاپیونی,روفلت,3 چین,بافت سوزنی,بافت نساجی,تولید کننده نوار پرد

© Copyright 2024 PLUSNET. All Rights Reserved.