سلام ،به حساب کاربری خود وارد شوید
ثبت نام کنید
روش های حمل و پرداخت

با توجه به تضمین سایت بافندگی ارکید مبنی بر بازگشت وجه در صورت عدم دریافت به موقع سفارش یا عدم مطابقت کالای دریافتی با مشخصات اعلام شده توسط شرکت، لازم است وجه به حساب سایت بافندگی ارکید واریز شود تا بعد از تایید دریافت محصول توسط خدمات پس از فروش شرکت، مبلغ کالا به حساب خریدار انتقال یابد، بر همین اساس، کلیه روش های پرداخت، راهکاری برای پرداخت به حساب سایت بافندگی ارکید خواهد بود.

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همه خریداران سایت بافندگی ارکید می توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت و با استفاده از همه کارت های عضو شبکه بانکی شتاب ( تقریبا همه بانک های ایرانی) هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود. همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود.

راهنمای پرداخت اینترنتی

هنگام پرداخت اینترنتی، اطلاعات زیر از شما پرسیده می شود که پس از وارد کردن آنها و تأیید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید.

شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است.

رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز وارد می کنید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز دلخواه خود را تعریف کنید.

کد CCV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد. این کد معمولا روی کارت بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و ... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است، یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی یک عدد 4 رقمی است.

تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

پرداخت به روش واریز به حساب

فرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway یا درگاه پرداخت اینترنتی را ندارند، می توانند وجه سفارش خود را به یکی از حساب های ذیل پرداخت و یا در فرآیند خرید، مشخصات فیش واریزی که از آنها مطالبه می شود را وارد نمایند.

واریز وجه مزبور را می توانید به یکی از روش های زیر انجام دهید:

کارت به کارت از طریق دستگاه های ATM (عابر بانک)

یا حواله اینترنتی از داخل پنل حساب بانکی

فیش واریزی از طریق بانک

با این حال پرداخت آنلاین از طریق درگاه پرداخت اینترنتی وب سایت به علت میزان اتوماسیون بالای آن، آسان تر و سریع تر است و پیشنهاد می کنیم که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

روش های حمل

در بافندگی ارکید، به طور پیش فرض هزینه ارسال محصول خریداری شده به عهده خریدار می باشد،

در سایت حاضر ما تعاملات و ارتباطات لازم با شرکت های مختلف حمل برای ارسال سریع، ارزان و با کیفیت سفارشات مشتری را انجام می دهیم.
پیشنهاد ما استفاده از خدمات شرکت های حمل و نقلی است که بارنامه معتبر ارایه می دهند.

مدت زمان تحویل محصول خریداری شده نیز در حین فرآیند خرید به اطلاع شما خواهد رسید.

ارسال به سراسر کشور
مطابقت محصول با اطلاعات
تضمین ارسال به موقع سفارش
تضمین امنیت خرید
خدمات خریداران
درباره ارکید

بافندگی ناصر صنایع بافندگی ارکید,بافندگی ارکید,بافندگی,ارکید,بافندگی ناصر,بافندگی ناصر سابق,ناصر سابق,نوار ناصر,نوار ناصر سابق,صنایع ناصر سابق,صنایع ارکید,نوار پرده ارکید,نوار پرده ناصر سابق,پرده ارکید,نوار پرده ارکید,ناصر ارکید,ارکید ناصر,ارکید ناصر سابق,سابق ناصر,ناصر,نساجی ناصر,3 نساجی,4 نساجی,2 نساجی,پاپپیون نساجی,نوار سوزنی,صادراتی نفیس,سپید پاپیونی,روفلت,3 چین,بافت سوزنی,بافت نساجی,تولید کننده نوار پرد

© Copyright 2024 PLUSNET. All Rights Reserved.