سلام ،به حساب کاربری خود وارد شوید
ثبت نام کنید
صنـایع بافندگـی ارکـید

صنایع بافندگی ارکید در سال 1320 تأسیس گردید و با بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص در جهت پیشبرد اهداف از پیش تعیین شده تلاش نمودیم تا بهترین نوع محصول را از لحاظ کمی و کیفی با مواد تشکیل دهنده درجه اول تحویل مشتری نماییم.
با تجربه چندین ساله در صنعت نساجی و با به کارگیری متخصصین و کادر کارآمد و استفاده از تکنولوژی روز دنیا در امر تولید در صدد هستیم با ارائه کیفیت عالی سهمی در پیشبرد اهداف صنعت نساجی کشور ایفاء نماییم. این مجموعه با تولید انواع نوار پرده ارائه و با ارتقای سـطح علمی و تکنولوژی دسـتگاه ها و ایجاد روابـط دوسـتانه با مشـتریان همواره تلاش می کند با بهبود مداوم کیفیت، نه تنها رضایت مشتریان را جلب کند، بلکه وفاداری خود را به آنها ثابت نماید. محصولات  تولید شده از لحاظ رتبه بندی با بهترین کیفیت نسبت به محصولات تولید داخلی و نیز قابل رقابت با محصولات تولیدی دیگر کشور ها به بازار عرضه می شود و در هر استان جهت ارائه خدمات به مشتریان  نمایندگی دارد.

 
ارسال به سراسر کشور
مطابقت محصول با اطلاعات
تضمین ارسال به موقع سفارش
تضمین امنیت خرید
خدمات خریداران
درباره ارکید

بافندگی ناصر صنایع بافندگی ارکید,بافندگی ارکید,بافندگی,ارکید,بافندگی ناصر,بافندگی ناصر سابق,ناصر سابق,نوار ناصر,نوار ناصر سابق,صنایع ناصر سابق,صنایع ارکید,نوار پرده ارکید,نوار پرده ناصر سابق,پرده ارکید,نوار پرده ارکید,ناصر ارکید,ارکید ناصر,ارکید ناصر سابق,سابق ناصر,ناصر,نساجی ناصر,3 نساجی,4 نساجی,2 نساجی,پاپپیون نساجی,نوار سوزنی,صادراتی نفیس,سپید پاپیونی,روفلت,3 چین,بافت سوزنی,بافت نساجی,تولید کننده نوار پرد

© Copyright 2024 PLUSNET. All Rights Reserved.